فیوز و پایه فیوز استوانه ای

 فیوز استوانه ای باسمن Bussmann  ساخت انگلستانbussmann-iran

 

توسعه انرژی تاو واردکننده انواع  فیوز و پایه فیوز باسمن انگستان از جمله فیوز قطع سریع (تندسوز) ، فیوز استوانه ای ، فیوز کاردی ، فیوزفشارقوی - high voltage ، فیوز فشار متوسط - MV می باشد. شرکت bussmann انگلستان به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین تولیدکننده انواع فیوز و پایه فیوز در دنیا مطرح می باشد.

انواع مدل های قابل عرضه:

فیوز قطع سریع ( تند سوز )
فیوز کف خواب
فیوز کاردی 
فیوزپیچ خورفیوزهای باسمنفیوز تاخیر در قطع
فیوز لیفتراکی
فیوز سیلندری 
فیوزاستوانه ای
فیوز ولتاژ بالا HV
فیوز چیلری
کوره القایی 
فیوز دیود دار
انواع جا فیوزی فیوز هولدر تابلویی

فیوز BS88
فیوز پیچ خورفیوزهای باسمنفیوز ولتاژ متوسط
پایه فیوزکاردی 

 

 
 


meiner

فیوز Meiner

فيوز و پايه فيوز سيلندري Meiner Electric

اين سري از فيوز ها براي رنج ولتاژ تا 690 ولت ، رنج جريان تا 125 آمپر و AC 50Hz مناسب هستند . اين فيوز ها در تاسيسات الكتريكي براي حفاظت مدار از اتصال كوتاه و Overload استفاده مي شوند . آنها همچنين از قطعات نيمه هادي در برابر اتصال كوتاه در مدار حفاظت مي كنند . ظرفيت اين سري از فيوز ها تا 100KA است . اين فيوز ها بر اساس استاندارد GB13539 و IEC60269 ساخته شده اند .

 

clyndrical-meiner-fuse

فيوز و پايه فيوز سريD

اين سري از فيوز ها براي رنج ولتاژ تا 1140 ولت ، رنج جريان تا 630 آمپر و AC 50Hz مناسب هستند . اين فيوز ها در تاسيسات الكتريكي براي حفاظت مدار از اتصال كوتاه و Overload استفاده مي شوند . آنها همچنين از قطعات نيمه هادي در برابر اتصال كوتاه در مدار حفاظت مي كنند . ظرفيت اين سري از فيوز ها تا 50KA است . اين فيوز ها بر اساس استاندارد GB13539 و IEC60269 ساخته شده اند .

 dfuse-meiner

 

فيوز هاي سري BS

 

اين سري از فيوز ها براي رنج ولتاژ تا 1000 ولت ، رنج جريان تا 800 آمپر و AC 50Hz مناسب هستند . اين فيوز ها در تاسيسات الكتريكي براي حفاظت مدار از اتصال كوتاه و Overload استفاده مي شوند . آنها همچنين از قطعات نيمه هادي در برابر اتصال كوتاه در مدار حفاظت مي كنند . ظرفيت اين سري از فيوز ها تا 80KA است . اين فيوز ها بر اساس استاندارد GB13539 و IEC60269 ساخته شده اند .

 

فیوز باسمن