سطح سنج یا لول متر

شرکت توسعه انرژی تاو نماینده رسمی ACS contsys آلمان واردکننده تجهیزات سطح سنجی یا لول متر ( سطح سنج هیدرواستاتیک ،سطح سنج آلتراسونیک ، لول سوئیچ کانداکتیو، لول سوئیچ خازنی ) می باشد.


 

تجهیزات کنترل سطح هیدرواستاتیک Level Meteracs contsys iran

hlevel.png

لول متر (ارتفاع سنج )هیدرواستاتیک بر اساس اندازه گیری عملکرد فشاری قادر به اندازه گیری ارتفاع مخازن می باشد ، این سنسورها قابل نصب در محیط باز و زیر آب می باشند.

این سطح سنج دارای یک سنسور فشار هیدرو استاتیکی است که فشار هیدرو استاتیکی ستون مایع را اندازه گیری می کند.

لول سنج  ساخت شرکت acs-control آلمان دارای نمایشگر دیجیتال ، مقاومت بالا در برابر فشار و مواد شیمیایی و خورنده ، مقاوم در برابر شوک های دمایی، دارای بالاترین دقت و ثبات بلند مدت و همچنین مقاوم در برابر نفوذ دما ،مناسب جهت محیط هایی مانند آب ،  فاظلاب، حلال ها ، روغن ، گریس و ..

اطلاعات بیشتر


 

 لول متر (سطح سنج ) آلتراسونیک

ulevel.png

این لول سنج جهت اندازه گیری سطح با استفاده از امواج ماورا صوت می باشد، پالس های ارسالی پس از برخورد با سطح و دریافت انعکاس همان پالس و مقایسه سرعت رفت و برگشت امواج امکان اندازه گیری ارتفاع را فراهم می سازد.

کاربردهای متنوعی برای این نوع سیستمها وجود دارد مانند محیط های انفجاری ، مخازن شیمیایی و خورنده و...

سطح سنج ساخت شرکت acs-control آلمان جهت اندازه گیری سطح مایعات ویا مواد جامد فله تا ارتفاع 30 متر و دقت اندازه گیری بسیار بالا و دارای خرئجی آنالوگ که این سیستم را قادر به تندازه گیر فلو و جریان نیز می کند.

-دارای صفحه نمایش دیجیتال ساخته شده از استیل ضد زنگ و مقاوم در برابر شرایط محیطی

-سرعت و دقت بالا

-عدم حساسیت به رنگ نور و بو

-هزینه تعمیر و نگهداری پایین

 

اطلاعات بیشتر


 

 لول متر (سطح سنج )کانداکتیو-لول سوئیچ کانداکتیو

klevel.png

همان طور که از نام این لول سنج پیداست جهت اندازه گیری سطح مایعات رسانا مورد استفاده قرار می گیرد ، تشخیص سطح از این روش بسیار آسان و اقتصادی می باشد بخصوص زمانی که دو ماده رسانا و نارسانا مانند آب و روغن یا نفت با هم مخلوط شوند ف این لول سوئیچ برای تشخیص سطح آب بهترین گزینه است.

دو الکترود (پروب ) بالای سطح مایع نصب می گردد با افزایش میزان مایع ، جریان الکتریکی تولید شده نیز افزوده می گردد

 

اطلاعات بیشتر


 

لول متر (سطح سنج )خازنی-لول سوئیچ خازنی

clevel.png

سطح سنج خازنی بصورت پیوسته یا گسسته می تواند سطح مخزن را اندازه گیری کند ف با تغییر میزان سطح مقدار ظرفیت خازنی نیز اضافه مشود و اندازه گیری می گردد، از مزایای این روش این است که فاقد قطعه متحرک می باشد

لول سوئیچ یا سطح سنج خازنی شرکت acs-controlآلمان با بالاترین کیفیت اروپایی ساخته شده است موارد استفاده این لول سوئیچ در مواد پودری گرانول ،مواد چسبناک مانند شیر خشک ، سیمان ، گچ ،غلاتوهمچنین در مواد رسانا و نارسانا می باشد

فشار در این فرایند 1- تا 10بار است ، و قابل کاردر طیف گسترده دمایی 30- تا 125 درجه سانتیگراد، این سنسورها دردو نوع پروب روکش دار و بدون روکش تولید میشوند که مدل روکش دار مناسب مواد هادی مانند سیمان، خاک ، چینی ، گچ و انواع روغن و مواد گرانولی می باشند.

اطلاعات بیشتر


 

 لول متر (سطح سنج )لرزشی-لول سوئیچ لرزشی

llevel.png

این لول سوئیچ برای کنترل سطح مایعات و جامدات پودری مورد استفاده قرار می گیرند ، مکانیزم کار آن به این صورت است که در حالت عادی شروع به ارتعاش می کند و در حالی که مواد به سطح آن میرسند به علت تغییر فرکانس لرزش فرمان خروجی صادر می گردد.

 

اطلاعات بیشتر